Tréningy

Tréningy prebiehaju v zásade dvomi spôsobmi - individuálne, alebo kolektívne. Individuálne tréningy sú podstatne drahšie, preto ich využívajú prevažne solvontnejší záujemcovia, alebo profesionálni hráči. Kolektívne tréningy sú cenovo prijatelnejšie a stále poskytuju dostatočný priestor na rozvoj začiatočníkom aj pokročilým hráčom. Vďaka individualnemu prístupu vieme zabezpečiť kvalitnú športovu prípravu hráčom rôznej výkonnostnej úrovne aj na kolektívnych tréningoch, kde sú hráči spárovaní podľa výkonnosti a vďaka tomu sú naše tréningy vhodné a cenovo dostupné pre širokú škálu hráčov.

Pre koho sú treningy určené a aká je cena?

Tréningy sú určené pre deti od 4 rokov, dospelých, začiatočníkov, pokročilých, rekreačných, profesionálnych aj hendikepovaných (tenis na vozíku) hráčov. Ceny závisia od výkonnosti hráča, počtu hráčov v kolektíve a ročného obdobia.

Kde trénujeme?

Podľa záujmu klientov sa vieme prispôsobiť ich priestorom, inak trenujeme v Senci hlavne na severe Slnečných jazier - hotel Senec (v lete) a na juhu - hala Transpetrol (v zime). V Bratislave trénujeme hlavne V Dúbravke - Jakšo bar, na Patrónke - pri Habánskom mlyne, v Petržalke - Holíčska...

 

Pre viac informácií ohľadom tréningov nás neváhajte kontaktovať.